Kurumsal Yapı

Ender OĞUZ

İletişim Bilgileri

0
0532 588 5747
ender.oguz@korfez.bel.tr

18.01.1983 tarihinde Libya doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kocaeli'nin Körfez ilçesinde tamamladım. Aileme ait iş yerinde bir süre işletmecilik yaptım. Üniversite eğitimime Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne başladım. Daha sonra Ankara Çankaya Hukuk Fakültesi'ne yatay geçiş yaparak lisans eğitimimi tamamladım.

Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi lisans bölümünde eğitim aldım. Lisans eğitimimden sonra Van İlimizde vatani görevimi tamamladım. Kocaeli Barosu'nda 1 senelik stajyerlik eğitimimi tamamladıktan sonra 2011 senesinde kendime ait olan Oğuz Hukuk Bürosu'nda Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmeti vermeye başladım.

Mesleğime ait birçok eğitim ve sertifika programlarına katıldım. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşu  (STK) olarak Sosyal Sorumluluk Projeleri'nde yer aldım.

İYİ PArti bünyesinde Körfez Kurucu İlçe Teşkilatı Hukuk ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Körfez Belediyesi Meclis Üyesi olarak seçildim. İmar ve Şehircilik Komisyonu Üyesi olarak görev almaktayım.

Evliyim, yaklaşık 35 senedir Kocaeli'nin Körfez ilçesinde ikamet etmekteyim.