500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de Trekking Keyfi 
Orjinal Resim

Körfez´de Trekking Keyfi 
Körfez Belediyesi, saklı güzellikleri içerisinde barındıran köyler bölgesinde doğa yürüyüşü düzenledi. İstanbul’dan yürüyüş için gelen sağlık çalışanları, güzelliklere hayran kaldı.

Körfez Belediyesi, sağlık çalışanlarını ve trekking tutkunlarını Körfez’in gizli güzellikleri ile buluşturdu. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt dışında yürüyüşe katılanlar arasında; AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Tuzla Devlet Hastanesi Başhekimi Selçuk Bozhalil, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Cenk Hilmi Kılıç, STK temsilcileri ve sağlık çalışanları katıldı.

20 KİLOMETRELİK PARKUR
Sevindikli Kültür Merkezi önünde buluşan topluluk önce kahvaltı yaptı. Başkan Şener Söğüt ve AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ın yaptığı kısa bir selamlama konuşması sonrasında Sanat Tarihçisi Selami Taştan da bölge ve tarihi eserler hakkında bilgiler aktardı. Kahvaltı sonrasında yürüyüş tarihi Taşköprü’den başladı ve 20 kilometrelik parkurda devam etti.

MANCARLI PİDE İKRAMI
Çoban Geçidi boyunca gerçekleştirilen yürüyüş, köy içlerine yapılan ziyaretle de devam etti. Renkli görüntülerin de oluştuğu yürüyüş sonrasında davetlilere mancarlı pide ikramında bulunuldu. Ali Hocalar Köyü’nde tamamlanan yürüyüş sonrasında Miraj Atlı Yaşam ve Binicilik Tesisleri’ne geçildi. Başkan Söğüt de ata bindi, stres attı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
115 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41