500 00 50
 
HABERLER
Zabıtadan ´Fiyat´ Denetimi
Orjinal Resim

Zabıtadan ‘Fiyat’ Denetimi

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs nedeniyle talebin arttığı hijyen ve gıda ürünlerinde yapılan haksız fiyat artışının önüne geçmek için denetimlerde bulundu.

Koronavirüs salgınının Türkiye’de görülmesinin ardından özellikle hijyen ve gıda ürünlerinde yüksek fiyat artışının önüne geçmek amacıyla Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki marketlerde denetimlerini sürdürüyor. Ekipler ilçe genelinde satış yapan marketlerde incelemelerde bulundu. Özellikle kolonya, sabun gibi hijyen ürünleriyle uzun ömürlü gıdaların bulunduğu rafları gezen ekipler, fiş ve fatura kontrolleri de yaptı.

FIRSATÇILIĞIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda ve hijyen ürünlerindeki fiyat artışlarını takip ettiklerini belirterek, “Önemli olan fırsatçılığın önüne geçmek ve farkındalık oluşturmak. Bu doğrultuda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı. Ayrıca Zabıta Müdürlüğü ekipleri bu tür olaylarla karşılaşan vatandaşların Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi 500 00 50’yi arayarak bilgi vermeleri istendi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1237 Kez Görüntülendi
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41