500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de ´Öğrenme´ Sergisi
Orjinal Resim

Körfez’de ‘Öğrenme’ Sergisi
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen, Körfez Belediyesi’nin de destek verdiği ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ etkinlikleri kapsamında sergi açıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından farklı öğrenim ve yaş seviyesindeki bireylerin sosyo-kültürel gelişimlerini ve istihdam edilebilirliklerini sağlamak amacıyla düzenlenen " Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kapsamında Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde sergi düzenlendi. Sergide kursiyerler tarafından yapılan çalışmalar sergilenirken, halkoyunları gösterisi ve mini bir konser de verildi.

HALK OYNLARI GÖSTERİSİ
Programa; Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Mesut Kavak, Körfez Belediye Başkanvekili Faruk Denli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt da katıldı. Protokol tarafından kurdele kesimi sonrasında Halk Oyunları ekibi kısa bir gösteri gerçekleştirdi.

EBRU DENEMESİ YAPTI
Gösteri sonrasında mini bir de konser verildi. Protokol üyeleri daha sonra stantları gezdi. Körfez Belediyesi Başkanvekili Faruk Denli de sergi sırasında ebru kursiyerlerinin yer aldığı standı gezdi. Stantta önlük giyen Denli, bir de ebru yaptı. Kursiyeler de yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak gezenlere bilgiler verdi.

 

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
33 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41