500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de ´Minik Patiler´ İçin Tam Destek
Orjinal Resim

Körfez’de ‘Minik Patiler’ İçin Tam Destek
Körfez Belediyesi, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde minik dostlar tedavi ediliyor, ihtiyaçları karşılanıyor ve sahiplendirilerek sıcak yuvalarına kavuşturuluyor.

Körfez Belediyesi tarafından ilçe genelindeki sokak hayvanlarının bakım ve tedavilerini gerçekleştirmek adına hayata geçirilen Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ‘minik patilerin’ her türlü tedavileri gerçekleştiriliyor. Uzman veteriner kadrosuyla sokak hayvanlarına en iyi koşullarda bakmak için hayata geçirilen merkezde tedavileri tamamlanan sokak hayvanları sahiplendiriliyor da

AMELİYATLARI YAPILIYOR
Körfez Belediyesi tarafından 2019 yılında hayata geçirilen merkez ile hasta, yaralı ve sakat sokak hayvanlarının bakımını, modern ve hijyenik ortamlarda gerçekleştirdi. 2019 yılında açılışı gerçekleştirilen merkezde, bugüne kadar 720 hasta sokak hayvanı tedavi edilirken, 140 kısırlaştırma ameliyatı gerçekleştirildi.

SICAK YUVALARINA KAVUŞTURULUYOR
2021 yılının başından itibaren 47 sokak hayvanımız ameliyat edilerek sağlığına kavuşturuldu. Merkezde sokak hayvanları sağlıklarına kavuşturulurken, sahiplendirilerek sıcak yuvalarına da kavuşturuluyor. Son 1 yıl içerisinde 42 adet hayvan sahiplendirildi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
43 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41