500 00 50
 
HABERLER
Yukarı Hereke Camii´nin Çehresi Değişecek
Orjinal Resim

Yukarı Hereke Camii’nin Çehresi Değişecek

Yukarı Hereke’de incelemelerde bulunan Başkan Şener Söğüt, Yukarı Hereke Camii’nin çevresinin güzelleştirilmesi için talimat verdi. Lavabo ve şadırvanın yenileneceği caminin bahçesi de düzenlenerek güzel bir görünüme kavuşturulacak.

Yukarı Hereke’de incelemelerde bulunan Başkan Şener Söğüt, muhtar ve vatandaşların talepleri sonrasında yenilenme ihtiyacı bulunan Yukarı Hereke Camii’nin çevresinde incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Faruk Denli ile birlikte hem cami bahçesinde hem de ortak kullanım alanları içerisinde inceleme yapan Başkan Şener Söğüt, düzenleme yapılması için talimat verdi.

ÇEHRESİNİ GÜZELLEŞTİRECEĞİZ

Başkan Şener Söğüt, “Yukarı Hereke Camii’miz bölgedeki vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı bir alan. Çevresini gezdik, ortak kullanım alanlarını inceledik ve neler yapabiliriz konusunda arkadaşlarımıza çalışmaları noktasında talimat verdik. Lavaboları ve diğer ortak kullanım alanlarını yenileyerek, bahçesini de güzelleştirerek camimizin çehresini güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM

Cami derneği yöneticileri ve çevredeki vatandaşlar da Başkan Şener Söğüt’e teşekkür etti. Başkan Söğüt, “Sizlerin talepleri bizler için her zaman öncelik. Eğer yapabileceğimiz bir işse hemen çalışmasını yapıyoruz. Sizler isteyin, biz yapalım” dedi. Başkan Söğüt daha sonra vatandaşlarla sohbet etti.

 

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
169 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41