500 00 50
 
HABERLER
Kar Üstünde Sucuk-Ekmek!
Orjinal Resim

Kar Üstünde Sucuk-Ekmek!

İlimtepe ve köy bölgelerinde yapılan karla mücadele çalışmalarını yerinde denetleyen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, bölge halkı için özel bir etkinlik düzenledi. Karın tadını çıkartmak için İlimtepe Mahallesine gelen Körfezliler, Başkan Söğüt’ün ikramı olan sucuk-ekmekle keyifli anlar yaşadılar.

Sosyal Belediyeciliğin gereği ne ise Körfez’de onu hayata geçiren Belediye Başkanı Şener Söğüt, farklı hizmetleri Körfezlilere sunuyor. Zorlu kış şartlarına rağmen sahada çalışan ve hizmet eden ekiplerini yalnız bırakmayan Başkan Söğüt, günü İlimtepe Mahallesi’nde geçirdi.

KARIN TADINI ÇIKARDILAR

Körfez Belediyesi’nin kar timlerinin şehrin üst noktalarındaki çalışmalarını yerinde görmek amacı ile bölgeye giden Başkan Şener Söğüt, İlimtepe Mahallesi sakinlerine bir de sürpriz yaptı. Yoğun kar yağışı altında Nazende Kafe & Restoran imkanları ile bölgeye tezgah kuran belediye ekipleri, karın tadını çıkaran vatandaşlara sucuk-ekmek dağıttı.

İLİMTEPELİLER MEMNUN

Karın üzerinde kurulan mangalda hazırlanan sucuk-ekmeklerden bazılarını İlimtepelilere bizzat elleriyle dağıtan Başkan Söğüt, gençlerle ve büyüklerle sohbet etti, çocuklarla da kartopu oynadı. Yapılan çalışmayı takdirle karşılayan İlimtepe Mahallesi Muhtarı Kazım Elmas ile bölge sakinleri, bu özel buluşma dolayısıyla Belediye Başkanı Şener Söğüt’e teşekkür etti.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
62 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41