Haber

Körfez´de Milli Maç Coşkusu: Taraftarlar Meydanı Doldurdu

Orjinal Resim

Körfez’de Milli Maç Coşkusu: Taraftarlar Meydanı Doldurdu

Türkiye Milli Takımımız Avusturya’yı yendi, çeyrek finale yükseldi; binlerce Körfezlinin bir arada maç izlediği Kent Meydanı’nda sevinç gösterileri vardı.

Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Türkiye Milli Takımı, Avusturya ile oynadığı son 16 maçından zaferle ayrıldı. Körfez’de de milli heyecan Tütünçiftlik Kültür Merkezi önünde kurulan dev ekranla yaşandı. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün de katılarak heyecana ortak olduğu maç nefesleri kesti.

MEŞALELER YANDI
İlk dakikada gelen gol sonrasında alanda büyük sevinç yaşanırken, ikinci gol sonrasında coşku ikiye katlandı. Skorun 2-1’e gelmesi ile birlikte heyecan en üst noktaya gelirken, hakemin bitiş düdüğünü çalması ile birlikte alanda meşaleler yandı, vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ile Türkiye sloganları attı.

SEVİNÇ GÖSTERİLERİ VARDI
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de zafer düdüğü ile birlikte yanındaki vatandaşlarla sevincini paylaşırken, alan çıkışında da kilometrelerce araç kuyrukları oluştu ve sevinç gösterileri uzun süre devam etti. Başkan Söğüt, cumartesi günü Hollanda ile yapılacak maça da herkesi davet etti.

 

 

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler