Haber

Başkan Söğüt, "Atacağımız Her Adımı Yerinde Planlıyoruz"

Orjinal Resim

Başkan Söğüt, “Atacağımız Her Adımı Yerinde Planlıyoruz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçe genelindeki çalışmaları inceledi, vatandaşlarla da istişare etti. Başkan Söğüt, “Kağıt üzerinde değil, yerinde, görerek ve inceleyerek adımları atıyoruz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçe genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kuzey Mahallesi’nde Merkez Camii’nin etrafında gerçekleştirilen çevre düzenlemesi çalışmalarını da inceleyen Başkan Şener Söğüt, gelinen durumla ilgili bilgi aldı.

YERİNDE BİLGİ ALDI
Başkan Söğüt daha sonra cami cemaatiyle de bir araya geldi ve onların görüşlerini de sordu. Projeyi yerinde inceleyen ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Söğüt, vatandaşların talepleri doğrultusunda da bazı noktalarda değişiklik yapılmasını istedi.

KULLANIŞLI BİR ALAN OLACAK
“Kuzey Mahallemiz’de bulunan Merkez Camii’nin bahçesini ve çevresini düzenliyoruz” diyen Başkan Söğüt, “Tamamlandığında, hem konforlu hem de kullanışlı bir alan olacak. Daha önce kötü görünümde bir alandı, ilçemize yakışır şekilde güzelleştiriyoruz” dedi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler