Haber

Körfez´de Gece-Gündüz Asfalt Mesaisi

Orjinal Resim

Körfez’de Gece-Gündüz Asfalt Mesaisi
Körfez Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile birlikte Hürriyet Bulvarı’nda gece boyunca asfalt mesaisi yaptı; 300 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Körfez Belediyesi, vatandaşların daha huzurlu ve güvenli yolculuk yapabilmeleri adına Körfez’ in yollarını güzelleştirmeye devam ediyor. Her gün başka bir mahallede aralıksız çalışmalar sürdüren Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, dün gece saatlerinde Barbaros Mahallesi Hürriyet Bulvarı’ nda sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Toplam 300 ton asfalt serimi gerçekleştirildi

300 TON ASFALT SERİLDİ
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Son olarak Barbaros Mahallesi Hürriyet Bulvarında çalışma gerçekleştiren ekipler, 145 Metre uzunluğunda olan yola 300 ton asfalt serdiklerini belirtti. Ekipler, asfalt serim işleminin bittiğini ve yol çizgilerinin çekimiyle birlikte çalışmanın tamamlanacağını belirtti.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
Gece gündüz demeden Körfez’ in her noktasına hizmet götüren Körfez Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan her alanda çalışmaların devam edeceğini belirtti.  Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşları kaliteli ve güvenli yollarla buluşturmaya devam edeceklerini söyledi. 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler