Haber

Başkan Söğüt, "Hemşehri Derneklerimiz Bizim Zenginliğimiz"

Orjinal Resim

Başkan Söğüt, “Hemşehri Derneklerimiz Bizim Zenginliğimiz”
Gümüşhane Yağmurdereliler Derneği’ne konuk olan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Hemşeri derneklerimiz bizim için önemli. Tüm bu farklı kültürler, gelenek ve görenekler, bizim en büyük zenginliğimiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kadir Er’in başkanlığını yaptığı Gümüşhane Yağmurdereliler Derneği’ne konuk oldu. Dernek yöneticileri ve üyelerinin de katıldığı buluşmaya ayrıca AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk ve Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın da katıldı. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyaret, sohbet ortamında gerçekleşti.

KENTİN İHTİYAÇLARINI BİLİYORUZ
Gümüşhane Yağmurdereliler Derneği Başkanı Kadir Er, Başkan Söğüt’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Söğüt de konuşmasında Körfez Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında kısa kısa bilgiler verirken, “Körfez’in ihtiyacı neyse onu karşılamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

BİRLİĞİMİZ BOZULMASIN
Hemşehri derneklerinin önemine de değinen Başkan Söğüt, “Hemşeri derneklerimiz bizim için çok önemli. Birçok kültürü içerisinde barındırıyorsunuz. İşte tüm bu farklı kültürler, gelenek ve görenekler, bizim en büyük zenginliğimiz. Güzel de bir birliktelik içerisindeyiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın, daim eylesin" ifadelerini kullandı. Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler