Haber

Başkan Söğüt´ten İMES Yolunda İnceleme

Orjinal Resim

Başkan Söğüt’ten İMES Yolunda İnceleme
Büyükşehir Belediyesi tarafından Körfez Yukarı Hereke-Dilovası Çerkeşli arasında inşasına başlanan İMES yolundaki çalışmaları inceleyen Başkan Söğüt, “Bölge için önemli bir proje” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ve Koordinatör Cengiz Öztürk ile birlikte Körfez Yukarı Hereke-Dilovası Çerkeşli arasında inşasına başlanan İMES yolunda başlayan çalışmaları yerinde inceledi. Açımına başlanan 5.2 kilometrelik yolda inceleme yapan Başkan Söğüt, yetkililerden de bilgi aldı.

BÖLGE İÇİN ÖNEMLİYDİ
İMES yolunun yıllardır beklenen bir proje olduğunu belirten Başkan Söğüt, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten bölge için önemli ve vatandaşların uzun zamandır beklediği bir projeydi. Vatandaşlarımız bu yol ile Dilovası Devlet Hastanesi, Çerkeşli OSB ve ilçe merkezine daha kısa sürede erişim imkânına kavuşacak” dedi.

5.2 KİLOMETRELİK YOL
Körfez Yukarı Hereke-Dilovası Çerkeşli’ye ulaşımı daha da kolay hale getirecek olan proje kapsamında;  5 bin 200 metre uzunluktaki 2x1 yeni yolda 2 altgeçit ve 1 adet dere köprüsü imalatları da yapılacak. Yeni güzergâhta kazı, dolgu ve terasman çalışmaları devam ediyor.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler