Haber

Akşemsettin Caddesi Işıl Işıl Oldu

Orjinal Resim

Akşemsettin Caddesi Işıl Işıl Oldu
Körfez’de prestij caddelerin sayısı artarken, alt ve üstyapısı yenilenen Fatih Mahallesi Akşemsettin Caddesi de dekoratif aydınlatmalarla adeta ışıl ışıl oldu.

Körfez’de prestij caddelerin sayısı artarken, alt ve üstyapısı yenilenen Fatih Mahallesi Akşemsettin Caddesi de dekoratif aydınlatmalarla adeta ışıl ışıl oldu. İSU tarafından altyapısı yenilenen caddenin üst yapısı da Körfez Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilendi.

GÖRÜNTÜSÜ BÜYÜLEDİ
Asfaltı serilen, yol çizgileri çekilen ve kaldırımları yenilenen cadde, dekoratif aydınlatmalarla da adeta ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. Özellikle gece saatlerinde oraya çıkan görüntü herkesi büyülerken, esnaf ve vatandaşlar çalışmalardan dolayı Körfez Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

KİRAZ DA ÇOK GÜZEL OLDU
Akşemsettin Caddesi’ne entegre olarak 95 Evler Kavşağı’nda bulunan Yarımca’nın sembolü konumundaki kiraz heykelinin ışıklandırması da yenilendi. Körfez Belediyesi tarafından yürütülen çalışma sonrasında çekilen görüntüler ise sosyal medyada büyük beğeni topladı.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler