Haber

Körfez´de Yaz Coşkusu Devam Ediyor

Orjinal Resim

Körfez’de Yaz Coşkusu Devam Ediyor
Körfez Belediyesi tarafından başlatılan yaz etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor.  Mahallelerde vatandaşlara açık hava sinema keyfi yaşatan Körfez Belediyesi son olarak, Kirazlıyalı Mahallesi’ndeydi.

Körfez Belediyesi tarafından mahallelerde gerçekleştirilen Açık Hava Sinema Geceleri, Kirazlıyalı Mahallesi ile devam etti. Kirazlıyalı Sahili’nde gerçekleştirilen programa vatandaşlar ve çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Sinema gecesi etkinliğine katılan vatandaşlara mısır ve su ikramında bulunuldu.

İZLERKEN DUYGULANDILAR
Körfez’in her mahallesinde farklı etkinliklerin yanı sıra açık hava sinema geceleri etkinliğini de gerçekleştiren Körfez Belediyesi, sinemanın sevilen filmlerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Son olarak Kirazlıyalı Sahili’nde yapılan sinema programında izletilen “İyi ki varsın Eren” filmi, vatandaşları duygulandırdı.
Etkinlikle ilgili konuşan vatandaşlar, Şehit Eren Bülbül’ün hayatını anlatan bir filmi hem kendilerine hem de çocuklarına izletme fırsatı veren Körfez Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler