Haber

Başkan Söğüt, "Sorunu Yerinde Görüp Çözüm Üretiyoruz"

Orjinal Resim

Başkan Söğüt, “Sorunu Yerinde Görüp Çözüm Üretiyoruz”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Halk Meclisi programları kapsamında Hereke’deydi. Eksikliklere yerinde çözüm üretirken; vatandaşlarla da sohbet etti, taleplerini dinledi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, göreve gelirken söz verdiği gibi halk meclisi toplantılarında ilgili müdürlerle birlikte bir gününü bir mahalleye ayırıyor, muhtarın ve vatandaşların sıkıntılı olarak belirttiği noktalarda incelemelerde bulunuyor. Başkan Söğüt son olarak Başkan Yardımcıları ve ilgili müdürlerle birlikte Hereke’de Agâh Ateş ve Hacı Akif Mahalleleri’ndeydi

YERİNDE ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ
Mahalle Muhtarları Halil Vardar ve Şadan Biçer ile birlikte bölgeyi gezen ve eksiklikleri yerinde inceleyen Başkan Şener Söğüt, bölgedeki okulları da ziyaret ederek onların taleplerini de dinledi. Başkan Şener Söğüt, yerinde çözüm üretme noktasında müdürlere gerekli talimatları da verdi.

MAHALLELERİ TAMAMLADI
Başkan Şener Söğüt, Hereke merkezdeki iki mahallenin de tamamlanmasıyla tüm mahallelerde halk meclislerini gerçekleştirdiklerini belirterek, “Yerinde görerek, inceleme yaparak ve vatandaşlarımızı dinleyerek taleplerini alıyoruz, çözümü de yerinde üretiyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt ziyaretler sırasında vatandaşlarla da sohbet etti.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler