Haber

Körfez Belediyesi Piknikte Buluştu

Orjinal Resim

Körfez Belediyesi Piknikte Buluştu
Körfez Belediyesi personeli, düzenlenen ‘Aile Pikniği’nde bir araya geldi. Başkan Şener Söğüt’ün ev sahipliğinde düzenlenen pikniğe aileleriyle birlikte katılan personeller güzel bir gün geçirdi, yorgunluk attı.

Körfez Belediyesi personeli, düzenlenen ‘Aile Pikniği’nde bir araya geldi. Alihocalar Köyü’nde bulunan kamp alanında düzenlenen pikniğe; Başkan Şener Söğüt ve eşi Hatice Söğüt, Başkan Yardımcıları Faruk Denli, İbrahim Çırpan, Osman Yurt, Levent Yılmaz ve Sait Çalık, birim müdürleri, personeller ve aileleri katıldı. Pikniğe aileleriyle birlikte katılan belediye personelleri gönüllerince zaman geçirerek yorgunluk attı.

FEDAKÂRLIK GÖSTERDİNİZ
Mesai arkadaşlarını piknik organizasyonunda yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Şener Söğüt, halat çekme yarışmasına katıldı, voleybol oynadı ve ailelerle birlikte zaman geçirdi. Kısa da bir konuşma yapan Başkan Söğüt, “Yeri geliyor yağmurda yeri geliyor çamurda, karda soğukta çalışıyorsunuz. Bazen başka bölgelerdeki afetlere destek olarak gidiyorsunuz. Bu büyük bir fedakarlık.

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Tüm çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. İlçemize kattığınız güzel hizmetlerden dolayı her birinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt daha sonra tek tek personel ve aileleri ile sohbet etti.

GÜN BOYU EĞLENCE
Oluşturulan oyun alanında çocuklar doyasıya eğlenirken, büyükler için de çeşitli yarışmalar düzenlendi. Halat çekme yarışı kıran kırana geçerken, Başkan Şener Söğüt de yarışmaya başkan yardımcıları ile birlikte dahil oldu. Kadınlar içinde farklı yarışmalar düzenlenirken, günün finalinde Mesut Çakır da mini bir konser verdi. Düzenlenen çekilişlerle de farklı ödüller dağıtıldı.

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler