Haber

Körfez´de Ramazan Dolu Dolu Geçecek

Orjinal Resim

Körfez’de Ramazan Dolu Dolu Geçecek
Körfez Belediyesi, Ramazan ayı için dolu dolu bir etkinlik takvimi hazırladı. Çocuklar ve yetişkinler için hazırlanan içeriklerle Körfez’de Ramazan coşkuyla yaşanacak.

Körfez Belediyesi, Ramazan ayı için dolu dolu bir etkinlik takvimi hazırladı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve içeriğinde; tasavvuf konseri, söyleşi, sohbet,  Kuran-ı Kerim tilaveti, Hacivat-karagöz ve kum sanatı gösterisi gibi birçok etkinliğin yer aldığı “etkinlikler, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

ÖNEMLİ İSİMLER GELİYOR
13 Nisan Çarşamba Günü 20.15’te Mustafa Karataş’ın söyleşisi dışında; 20 Nisan Çarşamba günü saat 22.00’de Serdar Tuncer, 26 Nisan Salı Günü saat 20.30’da Orhan Karaağaç moderatörlüğünde Ömer Tuğrul İnançer ile 28 Nisan Perşembe Günü saat 20.30’da Dursun Ali Erzincanlı söyleşi programları ile Körfezlilerle buluşacak.

ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİKLER
Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler ay boyunca devam edecek. Sosyal medya hesaplarından tarihleri yayınlanacak programlar kapsamında; Tasavvuf konseri, meddah, gölge oyunu, Hacivat-Karagöz, Keloğlan ve kukla gösterisi gibi bir çok etkinlik yer alacak.

 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler