500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt, "STK´larımız Şehrin Taşıyıcı Sütunlarıdır"
Orjinal Resim

Başkan Söğüt, “STK’larımız Şehrin Taşıyıcı Sütunlarıdır”
Makamında STK ve siyasi parti temsilcileri ile eğitimcileri ağırlayan Başkan Şener Söğüt, “Her zaman şehrimizin taşıyıcı sütunları olarak gördüğümüz STK'larımız ile yoğun ilişki halinde olacağız” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, STK ve siyasi parti temsilcilerini makamında ağırladı. Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Yıldız, Yarımcalılar Derneği Kadın Kolları Başkanı Selma Ceyhan ve yönetimi, Bayburt İli Örence Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Serdar Kahraman ve yönetimi, Safir Koleji Okul İdarecileri Abdullah Alkan ve Orhan Kabak ile Kars Selim Bölükbaş Köyü Derneği Başkanı Kutlay Yediel ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

BİR ARADA OLMALIYIZ
İlk olarak Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Yıldız’ı ağırlayan Başkan Söğüt, kongre davetiyesini ileten Yıldız’a teşekkür etti. Başkan Söğüt’ün bir sonraki konukları Yarımcalılar Derneği Kadın Kolları Başkanı Selma Ceyhan ve yönetimi oldu. Ceyhan ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Şener Söğüt, “Sivil Toplum Kuruluşlarımız toplumu bir arada tutan harçtır.

CİDDİ GÖREVLER DÜŞÜYOR
Birlik ve beraberlik günlerinde Sivil Toplum Kuruluşları’mıza ciddi görevler düşüyor. Pandemi döneminde de bunu gördük ve yaşadık. Bu konuda adım atan ve şehrimizin insanına hizmet eden tüm STK’larımızı tebrik ediyorum. Yardımlaşmada öncü olan tüm sivil toplum kuruluşlarımızı bir kez daha kutluyorum” ifadelerini kullandı.

STK TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI
Başkan Şener Söğüt daha sonra Bayburt İli Örence Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Serdar Kahraman ve yönetimi, Safir Koleji Okul İdarecileri Abdullah Alkan ve Orhan Kabak ile Kars Selim Bölükbaş Köyü Derneği Başkanı Kutlay Yediel ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
164 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli