500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt, AK Gençlere Konuk Oldu
Orjinal Resim

Başkan Söğüt, AK Gençlere Konuk Oldu
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Körfez İlçe Gençlik Kollarının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına konuk oldu, AK gençlerle uzun uzun sohbet etti
AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Faruk Denli, Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

AK PARTİ, GENÇLERİN PARTİSİ
Gençlerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “ Cennet vatanımızın yarınları olan genç kardeşlerimize yani sizlere güvenimiz, her alanda tam. Siyasette de gençlerimizi görmek, onların fikirlerini, beklentilerini dile getirdiklerini duymak, sesi gür gençler olmanız bizleri gururlandırıyor. AK Parti herkesin, özellikle genç kardeşlerimizin partisi. Sizlerle bir araya gelmekten, sohbet ve muhabbet etmekten her zaman memnuniyet duyuyorum. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sizleri nasıl önemsiyorsa, bizlerde sizi öyle önemsiyoruz” dedi.

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLARAK GÖRÜYORUZ
Gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor ve onlarla mümkün mertebe bir araya gelmeye özen gösteriyoruz diyen Belediye Başkanı Şener Söğüt, göreve geldiği süre içerisinde yaptığı projeler ve mahalle bazlı çalışmalarından da söz etti, “Şener Ağabeyiniz her zaman yanınızda” dedi.
 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
100 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli