500 00 50
 
HABERLER
Esnaflarımızın Yanında Olmaya Devam Edeceğiz
Orjinal Resim

Esnaflarımızın Yanında Olmaya Devam Edeceğiz
Çamlıtepe Mahallesi’nde esnafı ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, “Pandemi sürecinde zor zamanlar geçirdik. Verdiğimiz desteklerle dün olduğu gibi yarında imkânlarımız ölçüsünde esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, saha çalışmalarını yerinde incelediği Çamlıtepe Mahallesi’nde esnafla da bir araya geldi. Yol üzerindeki esnafları ziyaret eden ve kolaylıklar dileyen Başkan Şener Söğüt, “Pandemi sürecinde zor zamanlar geçirdik. Verdiğimiz desteklerle dün olduğu gibi yarında imkânlarımız ölçüsünde esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Kovid-19 salgınıyla mücadele hala devam ediyor. Bu noktada sizlerden hala tedbirleri elden bırakmamanızı istiyorum. Salgın sebebiyle hepimiz çeşitli fedakârlıklarda bulunmak zorunda kaldık. Bu süreçte hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve bizler de hazırladığımız destek paketleriyle esnaflarımızın yanında olduk.

MAHALLENİN KÜLTÜRÜDÜR
Ahilik geleneği bizler için önemli. Sizler de bunu en iyi şekilde yaşatma gayretindesiniz. Esnaf, mahallenin kültürü, güler yüzlü temsilcileridir” ifadelerini kullandı. Girdiği iş yerlerinde işletmeciler ve çalışanlarla sohbet eden Başkan Şener Söğüt, kolaylıklar dilerken gelen soruları da cevapladı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
115 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli