500 00 50
 
HABERLER
Bir Günde Dört Köyde Halk Meclisi
Orjinal Resim

Bir Günde Dört Köyde Halk Meclisi

Körfez Belediyesi tarafından mahallelerde başlatılan Halk Meclisleri, köylerle devam etti. Başkan Söğüt, bir günde dört köyü gezdi, muhtarlarla birlikte eksiklikleri yerinde inceledi.

Körfez Belediyesi tarafından mahallelerde başlatılan Halk Meclisleri, köylerle devam etti. Başkan Şener Söğüt, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Kalburcu, Naip, Şemsettin ve Elmacık köylerinde gerçekleştirilen halk meclislerine katıldı. Muhtarlarla birlikte köyün eksik noktalarını gezen, onların taleplerini dinleyen Başkan Söğüt, yerinde inceleme yaparak çözüm için de gerekli talimatları verdi.

HIZLA DEVAM EDİYORUZ
Başkan Söğüt ilk olarak Kalburcu Köyü’ne geçti. Burada ilk olarak köy muhtarı Mustafa Köse ile bir araya gelen Başkan Söğüt, beraber vatandaşların ilettiği ve muhtarın tespit ettiği eksiklikleri inceledi. Başkan Söğüt, özellikle Kalburcu’ya doğalgaz gelmesi ile birlikte büyük bir kolaylık olduğunu belirterek, üstyapı çalışmalarının da hızla devam ettiğini belirtti.

TALEPLERİ YERİNDE İNCELEDİ
Başkan Söğüt daha sonra Naip Köy Muhtarı Yavuz Yazıcı, Şemsettin Köy Muhtarı Naci Mızrak ve Elmacık Köy Muhtarı Ömer Günbatı ile birlikte köylerde incelemelerde bulundu. Büyükşehir ile birlikte köylerin eksikliklerini gidermek adına önemli adımlar attıklarını belirten Başkan Söğüt, köy grup yollarının yenilendiğini, Naip-Kalburcu yolunun da asfalt seriminde sona gelindiğini belirtti.

DOĞALGAZLA BULUŞTURUYORUZ
Köylerin doğalgazla buluşmasında da çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Söğüt, “Tek tek köylerimiz doğalgazla buluşuyor. Çalışmalar devam ediyor. Bizler için şehir merkezindeki mahalleler ile köylerimiz arasında bir fark yok. Orada ne varsa, köylerimizde de aynısı oluyor” ifadelerini kullandı.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
111 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli