500 00 50
 
HABERLER
Muhasebecilerden Başkan Söğüt´e Ziyaret
Orjinal Resim

Muhasebecilerden Başkan Söğüt’e Ziyaret
Kocaeli Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Taşpınar ve beraberindeki heyet, Körfez Belediye Başkanı Şener söğüt’ü ziyaret etti.

Kocaeli Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Taşpınar ve beraberindeki heyet, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü ziyaret etti. Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan’ın da katıldığı ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Başkan Şener Söğüt, yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Körfez’de 2,5 yılda yaklaşık 1 milyar TL’lik yatırımın hayata geçtiğini ya da başladığını belirten Başkan Söğüt, bunun ilçe için önemli olduğunu belirtti.

ÖNEMLİ BİR BORCU KAPATTIK
Göreve geldikten sonra attıkları en önemli adımın da ilçenin geleceği açısından önemli gördükleri eski borçları ödemek olduğunu belirten Başkan Söğüt, “450 milyon TL’lik bir borç. Çok eskilerden bugüne kadar gelmiş ve katlanarak artmış. Önümüze bir fırsat çıktı. Ödemezsek, ilçenin geleceğini de tehlikeye atmış olacaktık. Bir on sene sonra bu 1 milyar TL’lere ulaşacaktı. Çok şükür bu borcu sıfırladık” ifadelerini kullandı. Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Taşpınar da Başkan Şener Söğüt’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
69 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli