500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt´ten Muhtarlar Günü Mesajı
Orjinal Resim

Başkan Söğüt’ten Muhtarlar Günü Mesajı
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Söğüt, “Mahallelerimizde gelişimi güçlü iş birliği ile sağlıyoruz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Muhtarlarımız vatandaşlarımız ile aramızdaki en büyük köprü” diyen Başkan Şener Söğüt, “Bizim amacımız; ortak akılla milletimiz için hizmet üretmek, hemşehrilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek. Tüm muhtarlarımız bizler için önemli ve değerli. Hepinize bir telefon kadar yakınım.

EN İYİ SİZLER BİLİRSİNİZ
Bir mahallenin neye ihtiyaç duyduğunu, ne istediğini ve ne gibi sorunları olduğunu en iyi bilecek kişi, o mahallenin muhtarıdır. Mahalle sakinlerimizle belediyelerimiz arasında köprü oluşturan muhtarlarımız, vatandaşların isteklerini ve taleplerini bize aktarıyorlar. Bizde hızlı bir şekilde bölgenin ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışıyoruz.

BİRLİKTE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Özellikle yaşadığımız çevreyi daha güzel bir hale getirmek ve Körfez’i hak ettiği şekilde iyi bir noktaya taşımak için yoğun bir gayret sarf ediyoruz. İnşallah bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada muhtarlarımızla birlikte el ele, gönül gönüle verip, Körfez’de hizmet üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
107 Kez Görüntülendi
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41