500 00 50
 
HABERLER
Körfez´in Araç Filosu Genişliyor
Orjinal Resim

Körfez’in Araç Filosu Genişliyor
Körfez Belediyesi, geçtiğimiz yıl bünyesine kattığı yeni iş makineleri sonrasında genişlettiği filosuna şimdi de Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce kullanılmak üzere 1 yeni çöp kamyonu ekledi.

Körfez Belediyesi, geçtiğimiz yıl bünyesine kattığı yeni iş makineleri sonrasında genişlettiği filosuna şimdi de Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce kullanılmak üzere 1 yeni çöp kamyonu ekledi. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce kullanılacak olan ve 13 metreküp çöp alma kapasitesine sahip olan araç, dün itibariyle filoya dâhil edilerek çalışmaya başladı.

FİLO GENİŞLİYOR

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de araç teslimi sırasında Temizlik İşleri Müdürlüğü’ndeydi ve aracın başına geçerek ilk kontağı çevirdi. Araç filosuna ihtiyaçlar doğrultusunda eklemeler yaptıklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Bu doğrultuda geçtiğimiz yıl 3 milyon TL’lik yatırımla 5 adet iş makinemizi bünyemize kattık.

“KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZLA”

Şimdi de kendi öz kaynaklarımızla 2021 model 13 metreküp çöp kapasitesi olan kamyonu filomuza kattık. Körfezimizin geleceğine yaptığımız yatırımlarımıza ve hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt daha sonra aracın başına geçti ve kontağı çevirdi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
119 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41