500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt Öğrencilerle Birlikte Akif´i İzledi
Orjinal Resim

Başkan Söğüt Öğrencilerle Birlikte Akif’i İzledi
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfezli öğrenciler ile birlikte Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı olması nedeniyle hazırlanan “AKİF” filmini izledi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfezli öğrenciler ile birlikte Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı olması nedeniyle hazırlanan “AKİF” filmini izledi. İki farklı salonda gerçekleştirilen film gösterimi öğrencisinde öğrencileri selamlayan Başkan Şeenr Söğüt, “Akif, bizim tarihimiz için gerçekten önemli bir kişilik. Sizlerle birlikte tarihimize ışık tutan bu filmi birlikte izleyecek olmak ayrı bir heyecan.

GELECEĞİMİZE YÖN VERECEK
Vatan şairimiz Mehmet Akif’i hem de milli mücadelede yaşanan o günlere sizleri götürmek, istedik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte düzenledik. Geçmişi unutmamak lazım. Geleceğimize yön verecek, ışık tutacak en önemli şey tarihimiz. Bu vesilesiyle Vatan Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u bir kez daha minnet ve şükranla yâd ediyorum“ dedi. Başkan Söğüt, ayrıca gençlerle sohbetinde bol bol okumalarını, araştırmalarını ve kendilerini geliştirmelerini istedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
51 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41