500 00 50
 
HABERLER
Münir Arıkan, "Önce Gönüle Dokunmalıyız"
Orjinal Resim


Münir Arıkan, “Önce Gönüle Dokunmalıyız”
Körfez Belediyesi, Dünya’nın ilk Düşünce Koçu olan Münir Arıkan’ı ağırladı. “Çalışanlara gönül kazandıran iletişim teknikleri ” temalı seminerde; fıtrat, adalet, liyakat ve emanet konulu bilgiler katılımcılara aktarıldı.

Körfez Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak amacıyla yaptığı çalışmalar kapsamında personele yönelik eğitim ve seminerler düzenlemeyi sürdürüyor. Bu bağlamda; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen seminere, Düşünce Koçu Münir Arıkan katılım sağladı. Semineri dinleyenler arasında; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, başkan yardımcıları, müdürler ve belediye personeli katılım sağladı.

“DÖRT DÖRTLÜK HİZMET”
Tütünçiftlik Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen seminerde konuşan Münir Arıkan, “Vatandaşımıza, vatanımıza en iyi şekilde hizmet etmek istiyorsak, önce bir gönüle dokunmayı bilmemiz gerekiyor” dedi. Belediye hizmetlerinde vatandaşlara davranışlarla ilgili konulara değinen Arıkan, “İnsan bir enerjidir. O enerjiyi beslenemediğiniz zaman gönlünüz zamanla taşlaşır. Gönül dört şeyle şekillenir. Fıtrat, adalet, liyakat ve emanet. Bu dört şeye dikkat edersek, dört dörtlük hizmet ederiz” dedi.

GÜZEL BİR SEMİNER OLDU
Seminer sonrasında Arıkan’a çiçek takdim eden Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Etkili ve güzel bir iletişim için yapılması gerekenleri ve iletişimin temel kurallarını hocamızdan dinledik. Bu eğitimi çalışma arkadaşlarımızın sadece çalışma hayatlarına değil, günlük yaşantılarına da yansıtacaklarına eminim. Ben kıymetli hocamıza bu güzel seminer için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
42 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41