500 00 50
 
HABERLER
Cevher Dudayev Parkı´nda sona gelindi
Orjinal Resim

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, mart ayında temelini attığı ve ‘6 ayda bitecek’ dediği Cevher Dudayev Parkı’nda incelemelerde bulundu. Başkan Söğüt, “Söz verdiğimiz gibi 6 ayda tamamlayacağız ve halkımızın kullanımına açacağız” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Barbaros Mahallesi’nde 14 dönümlük alanda hayata geçirilecek olan Cevher Dudayev Parkı’nda incelemelerde bulundu. İçerisinde futbol sahası, çok amaçlı salon, dinlenme alanları ve oyun grupları, basketbol sahası, sosyal donatı alanı, yürüyüş yolları ve araç otoparkı da bulunan park, tamamlandığında bölgenin adeta bir cazibe merkezi haline gelecek.

SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de dün parkta yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Firma yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Söğüt, “6 ay içerisinde biteceğinin sözünü verdik. Sözümüzü tutacağız. Sizler de ona göre çalışmalarını yürütün” dedi. Yetkililer de çalışmalarda sona gelindiğin belirterek, 1 ay içerisinde çalışmaların tamamlanacağını belirtti.

“ÇOCUKLUĞUM GEÇTİ”

Cevher Dudayev Parkı’nın ilçenin en büyük parklarından bir tanesi olacağını belirten Başkan Söğüt, “Burası benim de çocukluk yıllarımın geçtiği benim içinde çok değerli olan bir park. Toplam 14 bin 371 metrekarelik bir alana sahip. Tamamlar tamamlamaz hizmete açacağız ve vatandaşlarımız buraya gelerek güzelce vakir geçirebilecek” ifadelerini kullandı.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
142 Kez Görüntülendi
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41