500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de Dört Koldan Çalışma
Orjinal Resim

Körfez’de Dört Koldan Çalışma
Körfez Belediyesi, kent genelinde havaların mevsim normallerine dönmesiyle birlikte kaldırım yenileme, temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı.

Bakım ve onarım çalışmalarına pandemi sürecinde de hız kesmeden devam eden Körfez Belediyesi özellikle kış aylarında yıpranan kaldırımları da elden geçiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mevsim şartlarının normale dönmesiyle birlikte asfalt ve kaldırım ihtiyacı olan bölgelerde çalışmaları artırırken, özelilikle yoğun olarak kullanılan alanları yayaların ve araçların ihtiyacına uygun hale getiriyor.

HER MEVSİM BAKIM VE ONARIM
Yaşam alanları ve yeşil alanlarda düzenleme çalışmaları gerçekleştirilen Körfez Belediyesi, yabani ot temizliğiyle çiçeklerin ve ağaçların bakımlarının yanı sıra boş arazi, yol ve kaldırım kenarlarında özellikle bahar ve yaz aylarında yetişen yabani otlara yönelik ilaçlama çalışmasını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Körfez’in tüm mahallelerinde; ana cadde ve ara sokaklarında detaylı temizlik ve dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriliyor. Özellikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı duraklar, parklar, köprüler ve yaşam alanlarının detaylı temizliği rutin olarak yapılıyor.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
34 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41