500 00 50
 
HABERLER
Denizciler Caddesi Çok Güzel Oldu
Orjinal Resim

Denizciler Caddesi Çok Güzel Oldu

Körfez Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından alt ve üst yapısı tamamlanan Denizciler Caddesi’nin asfalt serimi sonrası yol çizgileri de çizildi.

Körfez Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile ilçe genelinde konforlu caddeler hayata geçiriliyor. Bu konforlu caddelerden birisi de Körfez Denizciler Caddesi oldu. Yağmur suyu hattı yenilenen, üst yapısı asfaltlanan, kaldırımları yapılan Körfez Denizciler Caddesi yol çizgilerinin de çizilmesiyle Körfez'in prestijli caddelerinden biri olarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

DAHA KONFORLU HALE GELDİ

Körfez Mimar Sinan Mahallesi Denizciler Caddesi’nde altyapı ve üstyapı çalışmaları Körfez Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldı. Cadde yenilenerek daha konforlu hale getirildi.1 kilometre uzunluğunda Denizliler Caddesi’nde yağmur suyu drenaj hattını yenilenirken, caddenin 500 metresine 1 metre çapında yağmur suyu drenaj hattı döşedi.

YOL ÇİZGİLERİ ÇİZİLDİ

1 kilometrelik Denizciler Caddesi için 3 bin ton asfalt, 4 bin ton plentmix temel serimi yapıldı. Caddede 5 bin metrekare yaya yolu yapıldı. Asfalt serimi ve asfalt çizgilerinin çizilmesiyle Denizciler Caddesi daha konforlu bir çehreye kavuştu.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
186 Kez Görüntülendi
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41