500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt´ten Kocaelispor´a Ziyaret
Orjinal Resim

Başkan Söğüt’ten Kocaelispor’a Ziyaret
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaelispor Başkanlığı’na seçilen Engin Koyun ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Söğüt, “Kocaelispor’un Süper Lig’de yer alacağına canı gönülden inanıyorum” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, kısa süre önce gerçekleştirilen Kocaelispor kongresinde Başkanlık görevine seçilen Engin Koyun ve yönetimini ziyaret etti. Körfez Belediyesi tarafından Kocaelispor’a tahsis edilen Brunga Tesisleri’nde Engin Koyun ve yönetimini ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, “Kent inandı, sizler de taşın altına elinizi koydunuz. Kocaelispor’un Süper Lig’de yer alacağına canı gönülden inanıyorum” dedi

HER ZAMAN BİZLERLE

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun’da Başkan Şener Söğüt’e ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek, “İnandığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Güzel bir kongre sürecini geride bıraktık. Futbolcularımızdan teknik heyetimize kadar ’66 ruhuyla’ çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Desteğinizi her zaman bizlere hissettirdiniz” dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Başkan Şener Söğüt de Kocaelispor’un bu kentin en önemli markalarından biri olduğunu belirterek, “Gerek tesis imkânları gerekse manevi olarak sizlerin yanınızda olduk, olmayı da sürdüreceğiz” dedi. Başkan Söğüt, Engin Koyun’u da tebrik ederek, “İnanıyorum ki Engin Koyun Başkanımız Kocaelispor’un süper lige doğru ilerlediği bu yolda üstüne düşen vazifeyi en iyi şekilde yapacaktır” dedi.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
59 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41