500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt, "Fikriniz De Eleştiriniz De Bizim İçin Kıymetli"
Orjinal Resim

Başkan Söğüt, “Fikriniz De Eleştiriniz De Bizim İçin Kıymetli”

Körfez Kent Konseyi’nde STK temsilcileri ile bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Fikriniz de eleştiriniz de bizim için kıymetli. Ortak akıl ile bu kente en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Kent Konseyi tarafından düzenlenen programda STK temsilcileri ile bir araya geldi. Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın’ında katıldığı ve Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Şener Söğüt, “Kent Konseyimiz bu tür buluşmalar ile farklı kesimlerle bizleri bir araya getiriyor. Tüm kentin dinamikleri ile kentin sorunlarını, problemlerini ve hayata geçireceğimiz projeleri konuşuyoruz.

HER DÜŞÜNCE BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

STK’larımız ile her bir araya geldiğimiz de üzerinde durduğum bir nokta var; Kentte başarılı hizmetler yapmak istiyorsanız ortak akıl ile hareket etmek zorundasınız. İstişare ile fikir alışverişi ile bir araya gelerek, herkesin fikrine değer vererek, eleştirisine kıymet vererek kentin problemlerini çözebilirsiniz. Daha huzurlu kentleri ancak böyle oluşturabiliriz. Bu da bu noktada attığımız en güzel adımlardan bir tanesi.

BURASI SİZİN EVİNİZ

STK’larımız önemli. Kent Konseyimize de bu binayı tahsis ettik, merkezi noktada olsun istedik. Burası ayrıca bir Sivil Toplum Merkezi. Her derneğin toplantı yapabileceği alan olmayabilir, imkânı olmayabilir. Burada haftalık ve aylık toplantılarını gerçekleştirebiliyorlar. Buranın sahibi Körfez Kent Konseyi olduğu gibi ilçemizdeki STK’larımızın da bir evi. Burası sizlerin evi. İstediğiniz çalışmayı burada düzenleyebilirsiniz.

ORTAK VE KOLEKTİF AKIL

Birçok değişik kitle ve camialarla bu salonda bir araya geliyoruz. Esnaf platformumuz ile eğitim camiamız ve gençlerimiz ile de burada bir araya geldik. Bugün de siz değerli STK temsilcilerimiz ile bir aradayız. Sizlerin bakışıyla bir değerlendirme toplantısı yapmış olacağız. Ben inanıyorum ki ortak ve kolektif akıl ile çok güzel hizmetleri ilçemize kazandıracağız.

VATANDAŞLARIMIZ MUTLU OLSUN

Biz her bulunduğumuz ortamda istediğimiz şu; Biz ne yaptığımızı ne yapmak istediğimizi anlatalım. Varsa sizlerin görüşleri, düşünceleri ve önerilerini alalım ve bu noktada hep beraber Körfezli vatandaşlarımızın beklediği hizmetleri ulaştıralım. Daha mutlu, sağlıklı ve huzurlu kentte hep beraber yaşayalım. Kentimiz ne kadar güzel olursa, güzel hizmetlerle buluşturabilirsek burada yaşayan insanlar o kadar mutlu olur” dedi.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
224 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41