500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de Eş Zamanlı Çalışma
Orjinal Resim

Körfez’de Eş Zamanlı Çalışma
Körfez Belediyesi, ilçe genelinde eş zamanlı olarak başlattığı yol yapım, kilit parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Körfez Belediyesi, ilçe genelinde eş zamanlı olarak başlattığı yol yapım, kilit parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak; Yeniyalı Mahallesi Hızır Reis Caddesi Tüpraş Kavşağı girişinde ve Hacı Osman Mahallesi Mor Lale Sokak’ta kilitli parke taşı ve kaldırım çalışmalarına başladı.
HIZIR REİS’TE YENİLEME
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  bozulan yollarda kısa süre önce başladığı düzenleme, kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenilme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı ve Tüpraş kavşağı girişi olarak bilinen Hızır Reis Caddesi’nde kaldırımları yeniliyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bölgede, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından peyzaj çalışmaları da gerçekleştirilecek.
MOR LALE’DE KALDIRIM VE PARKE
Modern ve estetik bir görüntü oluşturmak için çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hacı Osman Mahallesi Mor Lale Sokak’ta da kilit parke taşı ve kaldırım yenileme işlemlerine devam ediyor. Yetkililer, standartlara uygun şekilde yapılan çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını kaydetti.
 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1103 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41