500 00 50
 
HABERLER
Körfez´in Dört Bir Yanı Dezenfekte Ediliyor
Orjinal Resim

Körfez’in Dört Bir Yanı Dezenfekte Ediliyor

Körfez Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı yapılan temizlik çalışmalarının yanında ilçe genelinde dezenfeksiyon ve ilaçlama işlemlerini de aralıksız sürdürüyor.

Dezenfekte Seferberliği

Koronavirüsün gündeme geldiği ilk günden itibaren konuyla ilgili gerekli tüm tedbirlerini alan Körfez Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı otobüs durakları, ATM’ler, park ve bahçeler, sosyal tesisler ve kamu binalarında da ilaçlama çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ediyor.

Çalışmalar Planlı Bir Şekilde Yapılıyor

Belediye Başkanı Şener Söğüt başkan yardımcıları ve ilgili müdürler ile halk sağlığını en iyi şekilde korumak ve yönetmek amacıyla çeşitli toplantılar gerçekleştiriyor. Bu toplantılarda hem koronavirüsün yayılması engelliyor hem de yapılan çalışmalar güncel tutularak dezenfekte edilmesi gereken noktalar zaman kaybetmeden programa alınıyor.

Halk Sürekli Bilgilendiriliyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında temizlik, dezenfeksiyon, denetim, sosyal destek alanında önemli çalışmalara imza atan Körfez Belediyesi, virüs salgınına karşı vatandaşları korumak için alınan tedbirler kapsamında Zabıta Müdürlüğü ekipleri de pazar yerlerinde ve marketlerde vatandaşların sosyal mesafeye uymaları, maske takmaları noktasında uyarılarda bulunarak denetim yapıyor.

“Halkımızın sağlığı her şeyden önemli”

Bireysel olarak tedbirlere uymasının hayati öneme sahip olduğunu vurgulayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Muhtarlar ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda planlamaya alınan noktaların ekiplerimizce dezenfekte çalışmaları aralıksız devam ediyor. Hemşehrilerimizin bu virüsten hem tez zamanda kurtulabilmesi, hem de birbirlerine bulaştırmaması için gerçekten belediye olarak olağanüstü bir gayret sarf ediyoruz.” Dedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
257 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41