500 00 50
 
HABERLER
"Birlikte Hareket, Şehre Değer Katıyor"
Orjinal Resim

“Birlikte Hareket, Şehre Değer Katıyor”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Vefa Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Körfez’de amatör sporu her zaman desteklediklerini belirten Başkan Şener Söğüt, “Birlikte hareket şehre değer katıyor” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Vefa Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Muhammed Kılıç ve yöneticiler tarafından karşılanan Başkan Şener Söğüt, ilk olarak kulübe ait alanları gezdi. Tesisler hakkında bilgi alan Başkan Şener Söğüt, mini sahada bir de şut attı. Kulüp yetkilileri de Başkan Şener Söğüt’e yapılan çalışmalar hakkında bilgi atlardı.

HEDEFİMİZ VE AMACIMIZ BELLİ

“Hedefimiz ve amacımız belli” diyen Başkan Şener Söğüt, “Bizim amacımız gençlerimizi, çocuklarımızı yarınlara hazırlamak ve onlara sporu sevdirmek. Amatör spor kulüpleri de bu noktada gerçekten çok önemli. Çocuklarımızın sporla meşgul olması, burada birlikte hareketi, disiplini edinmesi onların geleceği için de önemli” ifadelerini kullandı.

SPORA YATIRIM YILI OLACAK

2021’de spora önemli yatırımlar yapacaklarını belirten Başkan Şener Söğüt, bu doğrultuda da çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi. Başkan Şener Söğüt daha sonra kulüp yöneticilerinden çalışmalarla ilgili bilgi alırken, tesis içerisinde bulunan mini sahada da şut attı.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
323 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41