500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt, "Aydınlık yarınlarımızın habercisisiniz"
Orjinal Resim

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Barbaros İmam Hatip Ortaokulu ve General Edip Bayoğlu İlkokulu’nu ziyaret etti. Çocuklarla sohbet eden Başkan Söğüt, “Gözlerindeki ışık, kalplerindeki sevgi aydınlık yarınlarımızın habercisi” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Barbaros Mahallesi’nde bulunan Barbaros İmam Hatip Ortaokulu ve General Edip Bayoğlu İlkokulu’nu ziyaret etti. İlk olarak General Edip Bayoğlu İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, Okul Müdürü Bilal Sürücü ve öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, “Zor bir dönemde, önemli bir görev üstleniyorsunuz.  Sizlerin talep ve isteklerini karşılamak için her zaman belediye olarak hazırız” dedi.

GÖZLERİNİZDEKİ IŞIK VE SEVGİ

Daha sonra eğitim gören öğrencileri sınıfta ziyaret eden Başkan Söğüt, çocuklardan bir istekte bulunarak, “Maske, mesafe ve temizlik konusunda çok dikkatli olun” dedi. Okulların çocuklarla şenlendiğini belirten Başkan Söğüt, “Sizlerin mutluluğunu ve gözlerinizdeki ışığı görmek, kalplerinizdeki sevgiyi hissetmek bizleri de mutlu ediyor. Bunlar, aydınlık yarınlarımızın da habercisi” dedi.

ÖĞRENCİLERLE KONUŞTU

Başkan Şener Söğüt daha sonra Barbaros İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Zafer Pınar ile bir araya gelen daha sonra sınıflarda çocukları ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, “İnşallah hep birlikte pandemi sürecini atlatıp eğitimde de normale döneceğimiz günleri göreceğiz. Sizlerle birlikte tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
383 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41