500 00 50
 
HABERLER
Nakliyecilerden köprü teşekkürü
Orjinal Resim

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman ile birlikte Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret etti. Nakliyeciler ise yıllardır sorun olan yaya geçidinin hayata geçirilmesinden dolayı Başkan Şener Söğüt’e teşekkür etti

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte Barbaros Mahallesi’nde bulunan Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret etti. Firmaları gezen ve sohbet eden Başkan Söğüt ve Cemil Yaman, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDAYDI

Belde Garajı ile site arasından geçen D-100 üzerinde uzun zamandır köprü yapılmasının gündemde olduğunu ama bir türlü yapılamadığını belirten Nakliyeciler, Başkan Şener Söğüt’e teşekkür etti. “Başkan Söğüt, göreve gelirken 2 noktaya yaya üst geçidi yapmak önceliklerimizden biriydi.

SÖZÜMÜZ VARDI, TUTTUK

Bu konuda ilk olarak Atalar Mahallesi’nde yaya üst geçidini hayata geçirdik daha sonra da buradakini. Göreve gelirken de bu konuda sözümüz vardı ve sözümüzü tuttuk. Karayolları Genel Müdürlüğümüze bu konuda gerçekten teşekkür etmek lazım bizleri bu konuda kırmadılar” dedi.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
191 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41