500 00 50
 
HABERLER
Hürriyet Bulvarı´na Dev Borular
Orjinal Resim

Hürriyet Bulvarı’na Dev Borular

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi ve İSU tarafından Güney Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerinde devam eden altyapı çalışmalarını inceledi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi ve İSU tarafından Güney Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerinde devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Güney Mahallesi, Fatih Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi ve Sevindikli Köyü’nde yürütülen çalışmaların en önemli ayağından biri olan Hürriyet Bulvarı’ndaki dev boruların döşenme işlemi de devam ediyor.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

8 kilometre yağmur suyu, 8 kilometre de atık su hatlarının yenilendiği bölgede; 1600 mm ile 1800 mm çaplarında dev borular döşeniyor. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de en zorlu ve riskli bölgelerden biri konumundaki Hürriyet Bulvarı’ndaki çalışmaları Başkan Yardımcısı Faruk Denli ile birlikte inceledi, çalışma yürüten ekiplerden bilgi aldı.

HEMEN ÜST YAPIYA BAŞLANACAK

“Körfez’in alt yapısı komple yenileniyor” diyen Başkan Şener Söğüt, “Açık kalp ameliyatı yapılıyor da diyebiliriz. Ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Alt yapı çalışmaları en zor ve sıkıntılı çalışmalardır. İnşallah en kısa sürede tamamlayarak üst yapı çalışmalarına başlayacağız” dedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
461 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41