500 00 50
 
HABERLER
Turizm çıtası daha da yükselecek
Orjinal Resim

İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak göreve başlayan Fatih Taşdelen'i ağırlayan Başkan Şener Söğüt, “Gençlik merkezlerimiz dışında ilçemize yeni kütüphaneler de kazandıracağız. Her projemiz geleceğimiz olan nesiller için” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak göreve başlayan Fatih Taşdelen'i makamında ağırladı. Taşdelen’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Şener Söğüt, “Eminim görev süresi boyunca kültür ve turizm noktasında Kocaeli genelinde önemli işlere imza atacaktır” ifadelerini kullandı. Taşdelen’de Başkan Söğüt’e temennilerinden dolayı teşekkür etti.

HAYATA GEÇİRİYORUZ

Başkan Söğüt, seçim beyannamesinde de yer aldığı gibi gençlere yönelik gençlik merkezleri ve kütüphaneleri hayata geçireceklerini belirterek, “Özellikle kütüphane noktasında adımlarımızı atıyoruz. Her projemiz geleceğimiz olan nesiller için. Vatandaşlarımızın huzur içerisinde kitap okuyabileceği araştırma yapabileceği mekânlar oluşturuyoruz” dedi.

BİRLİKTE DEĞER KATACAĞIZ

Kültür dışında turizm noktasında da Hereke Kalemizi tamamladık, iç peyzaj çalışmalarında da sona geldik. Kalesi, halısı ve diğer değerleri ile Hereke bölgemiz turizm açısında önemli. Birlikte ortak yürüteceğimiz çalışmalar ile de bu değeri daha da yükseğe çekeceğimize inanıyorum” dedi. Ziyaret daha sonra karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
569 Kez Görüntülendi
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41