500 00 50
 
HABERLER
Körfez Belediyesi´nden ´Vefa´ Desteği
Orjinal Resim

Körfez Belediyesi’nden ‘Vefa’ Desteği

Körfez Belediyesi, ilçe genelindeki 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçları için seferber oldu. Ekipler, gelen talep sonrası evlerine gidiyor, ihtiyaçlarını alarak kendilerine teslim ediyor.

Körfez Belediyesi, ilçe genelindeki 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçları için seferber oldu. Körfez Belediyesi’nin 0262 500 00 50 Çağrı Merkezi’ni arayan risk grubundaki vatandaşların talepleri alınarak ekiplere haber veriliyor. Ekipler vatandaşları ziyaret ederek ihtiyaçları noktasında çözüm üretiyor.

BÜYÜK ÖZVERİ GÖSTERİYORLAR

Çalışmaların gayretle devam ettiğini Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Körfez Belediyesi olarak koronavirüsle mücadelede ilk günden itibaren gerekli önlemleri aldık. Zabıta Müdürlüğü bünyemizde kurduğumuz ekipler de 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına ilk günden bu yana büyük özveri gösteriyor.

DAYANIŞMA İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

Vatandaşlarımızın konuya hâkimiyetleri ve yakın ilgileri de bizleri sevindiriyor. İlk günden bu yana söylediğimiz gibi; evlerimizde kalarak, sosyal mesafe ve hijyen başta olmak üzere Sağlık Bakanlığı’mızın belirlediği kurallara dikkat ederek dayanışma içerisinde morallerimizi güçlü tutarak bu süreçten en az hasarla çıkacağımıza yürekten inanıyoruz” dedi.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1378 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41