500 00 50
 
HABERLER
Körfez Ticaret Odasından, Körfez Kent Konseyine İade-i Ziyaret
Orjinal Resim

Körfez Ticaret Odasından, Körfez Kent Konseyine İade-i Ziyaret
Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Körfez Kent Konseyi’ne iade-i ziyarette bulundu.


Tütünçiftlik Kültür Merkezi Kent Konseyi toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete, Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş-Yönetim Kurulu Üyeleri, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Başarılar Diliyorum
Samimi, sıcak bir ortamın oluştuğu ziyarette konuşan Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk; “Bugün burada bizleri ağırlayan Körfez Kent Konseyi Başkanımız İsa Taş’a teşekkürlerimi sunuyorum. Kentimiz; çok zengin bir ilçe. Her kesimden vatandaşımızı içinde barındırıyor. Sanayi ve Liman Kenti olan kentimizde, Kent Konseyi gibi bir kuruluşun hizmet vermesi gurur verici. Herkesin birlik, beraberlik ve saygı çerçevesi içinde olduğu ilçemizde, güzel işlere imza atacağız.  İsa Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına görevinde başarılar diliyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi. 

İsa Taş Teşekkür Etti
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş; “İlçemizde, siyasi parti temsilcilerimiz başta olmak üzere, STK ve Odalarımız ile bir arada olmaya özen gösteriyoruz. Bugün burada sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Körfez İlçemizin kalkınması, en iyi projeleri yapması adına el ele vererek güzel çalışmalara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Nazik ziyaretlerinden dolayı Körfez Ticaret Odası Başkanımız Recep Öztürk beyefendiye ve siz değerli oda yönetimine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1209 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli