500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de Yoğun Kar Mesaisi
Orjinal Resim

Körfez’de Yoğun Kar Mesaisi

Körfez Belediyesi, kentin yüksek kesimlerinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı sonrası, ulaşımın olumsuz etkilenmemesi için oluşturduğu ‘karla mücadele ekipleri’ ile çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı Şener Söğüt ise sahada çalışan ekipleri yalnız bırakmadı.

13 ARAÇ VE 50 PERSONEL İLE KARLA MÜCADELE
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kurulan karla mücadele ekipleri, 36 mahallede araç ve yaya trafiğinin olumsuz etkilenmemesi için 7 gün 24 saat sahada çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında; 3 kamyon tuzlama aracı, 1 küreme, 1 greyder, 3 pikap, 3 JCB küreme, 2 tuzlama ve 50 personel vatandaşlar için karla mücadeleye aralıksız devam ediyor.

BAŞKAN SÖĞÜT’TEN EKİPLERE DESTEK ZİYARETİ
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, zorlu kış mevsiminde kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için oluşturulan ve 7 gün 24 saat görev başında olan karla mücadele ekiplerine destek ziyaretinde bulundu. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Söğüt, işçilerle sohbet ederek, pişmaniye ikram etti.

TÜM ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK
Kış mevsimi boyunca vatandaşların mağduriyet yaşamaması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü dile getiren Başkan Söğüt, “Körfez Belediyesi olarak kar yağışı başlamadan önce tüm önlemlerimizi aldık. Zorlu hava şartlarında vatandaşlarımızın yaşam standartlarını bozmadan hayatlarını sürdürebilmeleri için karla mücadele ekiplerimiz 7 gün 24 saat görevde” ifadelerini kullandı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
193 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41